Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Baśń w Poszukiwaniu Teatru NT

Kim jest Aktor, Reżyser, Inspicjent? Skąd się biorą suknie dla Księżniczki? Czy Wąż zawsze bywa groźny, czy Księżniczka odnajdzie Księcia i czy ta zwariowana Bajka zakończy się szczęśliwie?
Stoi przed nami nie lada wyzwanie. Musimy zrobić wszystko, by magia spektaklu pozostawiła niezwykłe wspomnienia.
Pretekstem do wspólnej zabawy z publicznością jest poszukiwanie przez Księżniczkę ukochanego Księcia. Zobaczymy jej niezwykłe przygody, Czarownicę, ucieczkę przed Żabą i stopniowo odkryjemy tajemnicę, co dzieje się za kulisami podczas spektaklu…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
04 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
05 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Boeing, Boeing NT

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który genialnie spolszczył „Shreka”!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech niewiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess, pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową nagrodąTony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 lutego 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
09 lutego 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Brzechwolandia NT

Zaczarowany świat poezji i piosenki wykreowany przez aktorów we wspólnej interaktywnej zabawie z najmłodszymi odbiorcami teatru. To klasyka literatury dziecięcej. Wiersze Jana Brzechwy lubiane są zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Na scenie ujrzymy świat pełen przygód, w którym głównymi bohaterami są zwierzęta (hipopotam, kaczka, stonoga, pies, żaba…) oraz rośliny (pomidor, szczypiorek, kalarepa, groch, cebula…). Zapraszamy naszych milusińskich do wspólnej zabawy w zaczarowanej krainie Brzechwolandii.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
11 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
12 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Doktor Dolittle i przyjaciele NT

„Doktor Dolittle i przyjaciele” to światowy bestseller literatury dziecięcej, po który sięgnęli m. in. reżyserzy filmowi, twórcy bajek animowanych, audycji radiowych i gier komputerowych. Tytuł ten na stałe wszedł do repertuaru teatrów na całym świecie. Warto więc przyjść, aby przekonać się, czy kaczka Dab-Dab doskonale sprawuje się jako perfekcyjna pani domu, sowa Tu-Tu świetnie dodaje, a prosię Geb-Geb cięgle myśli o jedzeniu. Dzięki kolorowym maskom, zawrotnemu tempu i dowcipnym piosenkom z muzyką Jerzego Stachurskiego udasz się w niezapomnianą podróż w głąb Afryki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
06 marca 12:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Kupiec Wenecki NT

Kupiec wenecki to jedna z najciekawszych, ale również najbardziej kontrowersyjnych komedii Szekspira. Jej tytułowym bohaterem jest kupiec Antonio, a nie, jakby się mogło wydawać, żydowski pożyczkodawca Shylock. Motywem budującym napięcie w sztuce i pytania o granice ludzkiej przyzwoitości jest pożyczka udzielona pod zastaw funta ludzkiego mięsa. W przypadku nie zwrócenia długu, wierzyciel rości sobie prawo do wykrojenia kawałka mięsa z ciała dłużnika... Liczni badacze uważają, że Szekspir w tej sztuce utrwala negatywne stereotypy o Żydach, pokazując głównego bohatera jako chciwego wyzyskiwacza, chrześcijanina znów jako uczciwego i dobrego człowieka. Narracja sztuki zgodna jest z ówczesnym głosem ulicy, choć, jak uważają niektórzy badacze, napisany pod presją społeczną dramat ukrywa drugie dno...

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
01 lutego 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

M-2 NT

Reżyseria: Daria Kopiec

Adaptacja: Natalia Fiedorczuk

Opracowanie muzyczne: Dominika Korzeniecka

Scenografia: Aleksandra Starzyńska

Choreografia: Jacek Owczarek

Obsada: Monika Janik, Dominika Korzeniecka, Wojciech Marcinkowski.

Premiera 14 września 2019 r. Mała Scena - Nowy Teatr w Słupsku

W peerelowskiej nowomowie lokale mieszkalne oznaczano literą “M” z cyfrą, która oznaczała planowaną liczbę osób, mających rzeczoną przestrzeń zasiedlić. M-2 mogło być zatem mieszkaniem jednopokojowym ze ślepą kuchenką w korytarzu, kawalerką z osobną kuchnią, albo nawet dwupokojowym apartamentem, tyle że w metrażu zatrważająco niskim i ciasnym.

Koniec drugiej dekady dwudziestego pierwszego wieku. Dwoje młodych ludzi postanawia zamieszkać razem. W niedużym, klaustrofobicznym M-2 niemal natychmiast zaczyna dochodzić do intensywnych konfrontacji. Po przeprowadzce zwykle pospiesznie rozpakowuje się kartony, torby i tobołki - by nową przestrzeń jak najprędzej oswoić, pozyskać i poddać kontroli. Bohaterowie zapełniają ściany, półki.i szuflady, równocześnie odpakowując zakopane na dnie świeżo zasklepione rany, niewypowiedziane oczekiwania, lęki i frustracje - wszystko to w ogromnym, pochłaniającym pragnieniu bycia blisko drugiego.

Kameralny dramat w reżyserii Darii Kopiec to staranna, precyzyjna dekonstrukcja instytucji rodziny, partnerstwa i rodzicielstwa. Czy możliwe jest sformułowanie nowego, autorskiego sposobu na bliskość i bezpieczeństwo? Czy droga do nich prowadzić musi zawsze przez drobnomieszczaństwo, hipokryzję, fasadę pozorów i udawania - nawet przed tymi, których chcielibyśmy obdarzać najszczerszą z miłości?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
11 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
12 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Pan Tadeusz NT

"Pan Tadeusz" to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, z utworów w Polskiej literaturze. Nasza narodowa epopeja będąca baśniowym wspomnieniem nieistniejącego już świata, opisem wielkiej tęsknoty do wolnej ojczyzny, a jednocześnie gorzką refleksją na temat naszych narodowych przywar. Poemat absolutnie wyjątkowy – zwłaszcza w kontekście setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tytułowym bohaterem jest młodzieniec z rodu Sopliców powracający w rodzinne strony, zakochany w młodziutkiej Zosi i uwodzony przez starszą od nich obojga Telimenę. Jego ojciec – Jacek Soplica, ukrywający się pod przebraniem pokutującego mnicha Księdza Robaka, przygotowuje w Soplicowie zbrojne powstanie przeciw rosyjskiemu zaborcy. Jego plany krzyżuje lokalny konflikt o majątek, władzę i obyczaje wybuchający w najmniej odpowiednim momencie. Koniec końców solidarność zwaśnionych sąsiadów zwycięża zwiastując wolną Polskę.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
03 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
04 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Pasztety do boju NT

Pasztety do boju!”

Autor: Clémentine Beauvais

Tłumaczenie: Bożena Sęk

Adaptacja: Joanna Kowalska

Reżyseria, muzyka: Natasza Sołtanowicz

Aranżacja muzyczna: Grzegorz Bieńko

Scenografia: Marianna Lisiecka

Projekcje: Olek Burczyk

Czas trwania spektaklu: około 1 godz. 40 minut

Spektakl powstaje we współpracy z Gminą Postomino.

Trzy wyjątkowe nastolatki, Mireille, Astrid i Hakima w corocznym plebiscycie na „Największego Paszteta” wygrywają miejsca na podium. "Plebiscyt" organizuje Malo – największy łobuz w szkole, a głosowanie odbywa się na Facebooku. Dziewczyny nie załamują się lecz postanawiają nosić z dumą krzywdzący tytuł. Co więcej, wpadają na pomysł by pod sztandarem „Pasztetów" wybrać się na szaleńczą rowerową wyprawę do Paryża. Każdej z nich przyświeca inny cel, ale wszystkie chcą pokazać światu, że siła dziewczyn tkwi w ich samozaparciu, pomysłowości i poczuciu humoru. Co to znaczy być pięknym, czy brzydkim? Jak hejt i stereotyp krzywdzi poczucie własnej wartości nastolatek? Czym jest "mit urody"? Jak porażkę przekuć w sukces, a każde złe słowo obrócić przeciwko tym, którzy nimi nas obrażają? "Pasztety" udowadniają, że dzięki sile przyjaźni i odrobinie ironicznego dystansu można przeciwstawić się nawet największym hejterom.

We Francji powieść stała się bestsellerem i zdobyła szereg nagród, w tym tytuł Najlepszej Młodzieżowej Książki Roku 2015 oraz prestiżową Prix Sorcières. Została przeniesiona na scenę teatralną, trwają także prace nad jej ekranizacją.

Prapremiera Polska 14 grudnia 2019 r. Duża Scena – Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 grudnia 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
brak biletów
15 grudnia 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
16 grudnia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
brak biletów
16 grudnia 12:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
17 grudnia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
28 stycznia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
29 stycznia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
30 stycznia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
brak biletów
24 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
25 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
26 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Pomoc domowa NT

„Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Magdalena Płaneta w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
17 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
18 stycznia 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Seks dla opornych NT

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – to nasza propozycja na Walentynkowy wieczór. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I, co ważniejsze, czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 grudnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów
15 marca 17:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
15 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Szalone nożyczki gościnnie BTD Koszalin

Szalone nożyczki

Szalone nożyczki to niezwykła komedia kryminalna, rozgrywająca się w wyjątkowym salonie fryzjerskim, prowadzonym przez Antoniego Kędziorka. Nad salonem fryzjerskim mieszka mistrzyni fortepianu Izabela Czerny, a dokładniej mieszkała, ponieważ pewnego dnia zostaje… zamordowana.
Ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń ujawni wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy w asyście samych widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności.
Doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie!!!

czas trwania 2h 20 min z przerwą

Reżyseria: Andrzej Chichłowski

Premiera: 2014-09-27

Autor: Paul Portner

Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Małgorzata Wiercioch, Wojciech Kowalski , Marcin Borchardt, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski

Scenografia: Tadeusz Smolicki Foto: Izabela Rogowska Muzyka: Adrian Adamowicz Kostiumy: Tadeusz Smolicki

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
22 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
23 marca 10:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
brak biletów

Wykrywacz kłamstw NT

W. Sigariew

Wykrywacz kłamstw"

Reżyseria: Dominik Nowak

Projekt scenografii: Barbara Guzik

Obsada: Bożena Borek, Igor Chmielnik, Krzysztof Kluzik.

Premiera 25 maja 2019 r. Mała Scena - Nowy Teatr w Słupsku

"Wykrywacz kłamstw" to przewrotna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą prowadzić do zguby. W szarym, poradzieckim mieszkaniu żyje małżeństwo w średnio zaawansowanym wieku – notorycznie przepijający wszystkie pieniądze Borys oraz histeryczna Nadia. Wszystko się zmienia, kiedy do akcji wkracza Hipnotyzer mający dowiedzieć się, gdzie gospodarz domu ukrył pieniądze. Brawurowe zwroty akcji i wybuchowa mieszanka temperamentów doprowadzają do zabawnej konkluzji, że być może warto jednak czasami budować życie na fundamencie iluzji... Sztuka Wasilija Sigariewa jest świetną pozycją repertuarową dla widzów, którzy cenią absurdalny humor, dynamikę i językową ekspresję. "Wykrywacz kłamstw" to klasyczna komedia, rozrywka na najwyższym poziomie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 grudnia 16:30 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów
08 grudnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów
24 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
25 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów
14 lutego 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
15 lutego 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Związek otwarty NT

Kryzys w małżeństwie bywa niekiedy zabawny. Kryzys we włoskim małżeństwie jest po prostu komedią. Zazdrość, miłość, przywiązanie - wszystkie te uczucia zostaną wystawione na ciężką próbę kiedy ON zaproponuje zmianę ich małżeństwa w związek otwarty, a ONA – początkowo wrogo nastawiona – odnajdzie się w tej zmianie nad wyraz dobrze. Farsa napisana przez włoskiego laureata literackiej Nagrody Nobla Dario Fo, jego żonę Frankę Rame i ich syna Iacoba Fo jest przewrotną, przezabawną komedią. Ale jest także majstersztykiem dramaturgicznym: to teatr w teatrze, w którym poczesne miejsce zajmują bezpośredni kontakt i dialog z widzem.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 stycznia 17:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
26 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Żona potrzebna od zaraz NT

Edward Tylor
"Żona potrzebna od zaraz"

Reżyseria: Dominik Nowak
Obsada: Bożena Borek, Monika Bubniak (gościnnie), Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Magdalena Płaneta
Premiera 21.02.2020 r. Duża Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Błyskotliwa komedia omyłek z nutką szalonej rywalizacji i zazdrości w tle. Młody i ambitny Jim zaprasza swojego ultrakonserwatywnego szefa do domu. Kolacja mająca zapewnić mu awans okazuje się jednak koszmarem! Z opresji może wybawić go tylko wierna i kochająca żona. Co jednak, gdy okaże się, że mężczyzna ma kilka żon i to nie do końca swoich? Odkrycie intrygi zbliża się z każdą minutą, a nadzieja na awans oddala nieubłaganie. Chyba, że okaże się, że prawomyślny pryncypał również ma coś za uszami...
„Żona potrzebna od zaraz” Edwarda Taylora to pełna znakomitego humoru farsa w wykonaniu słupskiego zespołu. Spektakl gwarantuje świetną zabawę „podlaną” odrobiną ironii i kąśliwości skierowanej pod adresem każdego z nas.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 lutego 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
22 lutego 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
01 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
27 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
28 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
29 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY