Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Baśń w Poszukiwaniu Teatru NT

Kim jest Aktor, Reżyser, Inspicjent? Skąd się biorą suknie dla Księżniczki? Czy Wąż zawsze bywa groźny, czy Księżniczka odnajdzie Księcia i czy ta zwariowana Bajka zakończy się szczęśliwie?
Stoi przed nami nie lada wyzwanie. Musimy zrobić wszystko, by magia spektaklu pozostawiła niezwykłe wspomnienia.
Pretekstem do wspólnej zabawy z publicznością jest poszukiwanie przez Księżniczkę ukochanego Księcia. Zobaczymy jej niezwykłe przygody, Czarownicę, ucieczkę przed Żabą i stopniowo odkryjemy tajemnicę, co dzieje się za kulisami podczas spektaklu…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
21 lutego 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
23 marca 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
24 marca 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
26 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
27 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
27 marca 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
04 czerwca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
05 czerwca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Boeing, Boeing NT

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który genialnie spolszczył „Shreka”!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech niewiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess, pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową nagrodąTony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
04 maja 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
05 maja 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Brzechwolandia NT

Zaczarowany świat poezji i piosenki wykreowany przez aktorów we wspólnej interaktywnej zabawie z najmłodszymi odbiorcami teatru. To klasyka literatury dziecięcej. Wiersze Jana Brzechwy lubiane są zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Na scenie ujrzymy świat pełen przygód, w którym głównymi bohaterami są zwierzęta (hipopotam, kaczka, stonoga, pies, żaba…) oraz rośliny (pomidor, szczypiorek, kalarepa, groch, cebula…). Zapraszamy naszych milusińskich do wspólnej zabawy w zaczarowanej krainie Brzechwolandii.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 kwietnia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
24 kwietnia 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
25 kwietnia 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
25 kwietnia 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Dajcie mi tenora! NT

Bestsellerowa komedia mistrza brodwayowskich hitów Ken’a Ludwig’a! Tekst zawiera wszystko, czego wymagamy od tego gatunku: wątek miłosny, zazdrość, niezliczoną ilość pomyłek, bohaterów uwikłanych w nieziemskie kłopoty i fabułę pędzącą w szalonym tempie. Mamy więc ekscentrycznego tenora otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet, groźbę odwołania ważnego koncertu, marzącego o sławie młodego śpiewaka, seksowną córkę dyrektora opery, która nie może się zdecydować, do kogo skierować swoje westchnienia, chorobliwie zazdrosną żonę i tłum melomanów oczekującego gorączkowo na swojego mistrza. Czyż to nie wybuchowa mieszanka? W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji, uwielbianych przez widzów przebieranek, no i romantycznego zakończenia… A wszystko pod okiem i z udziałem popularnego reżysera i aktora komediowego Dariusza Gnatowskiego znanego min. z postaci „Boczka” z serialu „Świat według Kiepskich”. To trzeba zobaczyć!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 marca 12:30 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
08 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
brak biletów

Doktor Dolittle i przyjaciele NT

„Doktor Dolittle i przyjaciele” to światowy bestseller literatury dziecięcej, po który sięgnęli m. in. reżyserzy filmowi, twórcy bajek animowanych, audycji radiowych i gier komputerowych. Tytuł ten na stałe wszedł do repertuaru teatrów na całym świecie. Warto więc przyjść, aby przekonać się, czy kaczka Dab-Dab doskonale sprawuje się jako perfekcyjna pani domu, sowa Tu-Tu świetnie dodaje, a prosię Geb-Geb cięgle myśli o jedzeniu. Dzięki kolorowym maskom, zawrotnemu tempu i dowcipnym piosenkom z muzyką Jerzego Stachurskiego udasz się w niezapomnianą podróż w głąb Afryki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
05 marca 12:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Kupiec Wenecki NT


Kupiec wenecki to jedna z najciekawszych, ale również najbardziej kontrowersyjnych komedii Szekspira. Jej tytułowym bohaterem jest kupiec Antonio, a nie, jakby się mogło wydawać, żydowski pożyczkodawca Shylock. Motywem budującym napięcie w sztuce i pytania o granice ludzkiej przyzwoitości jest pożyczka udzielona pod zastaw funta ludzkiego mięsa. W przypadku nie zwrócenia długu, wierzyciel rości sobie prawo do wykrojenia kawałka mięsa z ciała dłużnika... Liczni badacze uważają, że Szekspir w tej sztuce utrwala negatywne stereotypy o Żydach, pokazując głównego bohatera jako chciwego wyzyskiwacza, chrześcijanina znów jako uczciwego i dobrego człowieka. Narracja sztuki zgodna jest z ówczesnym głosem ulicy, choć, jak uważają niektórzy badacze, napisany pod presją społeczną dramat ukrywa drugie dno...

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
03 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
16 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Mayday 2 NT

Druga część arcyzabawnej farsy wystawianej kilka lat temu w Nowym Teatrze. Tym razem najpopularniejszemu londyńskiemu taksówkarzowi - bigamiście w matrymonialnej szarży na dwa fronty na przeszkodzie staje współczesna technologia. Jego niewiedzące o sobie dzieci Gavin i Vicky poznają się przypadkowo przez Internet i wszystko wskazuje, że łączy ich coś więcej niż zbieżność nazwisk… Nad podwójnym życiem kochliwego Johna zaczynają się zbierać szare chmury z klątwą kazirodztwa na horyzoncie. Z każdą minutą przedstawienia akcja gęstnieje zapowiadając gwałtowną burzę – przerażenia na scenie, śmiechu na widowni!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
31 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Pan Tadeusz NT

"Pan Tadeusz" to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, z utworów w Polskiej literaturze. Nasza narodowa epopeja będąca baśniowym wspomnieniem nieistniejącego już świata, opisem wielkiej tęsknoty do wolnej ojczyzny, a jednocześnie gorzką refleksją na temat naszych narodowych przywar. Poemat absolutnie wyjątkowy – zwłaszcza w kontekście setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tytułowym bohaterem jest młodzieniec z rodu Sopliców powracający w rodzinne strony, zakochany w młodziutkiej Zosi i uwodzony przez starszą od nich obojga Telimenę. Jego ojciec – Jacek Soplica, ukrywający się pod przebraniem pokutującego mnicha Księdza Robaka, przygotowuje w Soplicowie zbrojne powstanie przeciw rosyjskiemu zaborcy. Jego plany krzyżuje lokalny konflikt o majątek, władzę i obyczaje wybuchający w najmniej odpowiednim momencie. Koniec końców solidarność zwaśnionych sąsiadów zwycięża zwiastując wolną Polskę.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
20 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
21 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
22 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
23 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
24 marca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
13 czerwca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena

Pomoc domowa NT

„Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Hanka Piotrowska w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 kwietnia 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
07 kwietnia 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
27 kwietnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
28 kwietnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
08 czerwca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
09 czerwca 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
15 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Romeo i Julia NT

Romeo i Julia jeden z bardziej znanych i często wystawianych dramatów Williama Szekspira, poruszający, tragiczny i chętnie wykorzystywany w teatrze motyw miłości pary młodych ludzi, w tym przypadku potomków dwóch potężnych, zwaśnionych i rywalizujących rodów włoskiej Werony.
Już sam tytuł dramatu stał się w naszej kulturze synonimem miłości tragicznej, bez nadziei i perspektyw, której powikłane losy ukazują jak bezmyślną i niszczycielską siłą jest nie licząca się z niczym duma i wypływająca z niej nienawiść.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
07 marca 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Seks dla opornych NT

Bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – to nasza propozycja na Walentynkowy wieczór. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I, co ważniejsze, czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
17 marca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
12 kwietnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
13 kwietnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
14 kwietnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
23 czerwca 17:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
23 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Skrzypek na dachu NT

Słynny musical według libretta Josepha Steina opartego o powieść tworzącego w jidysz galicyjskiego pisarza Szolema Alejchema – „Tewie mleczarz”. Któż dziś nie zna słynnej, a przecież niemal „sztandarowej” piosenki tego musicalu: „Gdybym był bogaty” – niejako emanacji marzeń ubogiego mleczarza, ale i jednocześnie na pewien sposób filozofa – Tewiego, ojca pięciu córek, borykającego się z codziennymi problemami, a jednak pogodnego, wciąż dyskutującego z Bogiem na temat losu swojego, swoich najbliższych i bliźnich. Warstwę muzyczną „Skrzypka na dachu” stworzył Jerry Bock, a teksty piosenek – Sheldon Harnick.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 maja 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
19 maja 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
20 maja 10:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Stan wyjątkowy NT


10 stycznia 2018 roku minęła dwudziesta rocznica tragicznej śmierci młodego kibica Czarnych Słupsk, która zapoczątkowała największe zamieszki w powojennej historii Słupska. Na ulicach miasta płonęły barykady, rzucano koktajlami mołotowa, zdemolowano 22 policyjne radiowozy, policja odpowiedziała gazem łzawiącym. Bezsensowna śmierć trzynastoletniego Przemka Czai, postawa policji, a przede wszystkim kontrowersyjne decyzje prokuratury odcisnęły trwałe piętno na historii naszego miasta, stając się dla wielu, zwłaszcza młodych ludzi, wydarzeniem pokoleniowym. Całość wydarzeń układa się w dramatyczny scenariusz, w którym nie ma wygranych. Racje każdej ze stron wydają się słuszne, nie ma dobrego rozwiązania, a o historii, niczym w starożytnej tragedii, zadecydował los. Czas pozwala nabrać dystansu do wypadków sprzed dwudziestu lat, jednocześnie wspomnienia okazują się nadal żywe, a pamięć o wydarzeniach stycznia 1998 roku przechowywana jest nie tylko w archiwach, ale w żywej tkance miasta - co jakiś czas wyskakując w rozmowach i opowiadaniach. 2018 rok wydaje się dobrą perspektywą, żeby o tych wydarzeniach porozmawiać ponownie, tym bardziej, że jest to też rok, w którym zlikwidowano klub Czarnych Słupsk, istniejący od 1945 roku - kolejnej granicznej daty w historii miasta.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 czerwca 17:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Szary domek NT

Szary domek to nietuzinkowa opowieść o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni i przezwyciężaniu tego co niemożliwe. W Szarym domku nic nie jest takie jakim się zdaje. Wilk może być artystą, Noc zwinąć się w kłębek i zasnąć w piwnicy, a Wiedźma udowodnić, że jest najmilszą osobą na świecie. Wraz z tytułowym bohaterem zerkamy w zakamarki swojego wnętrza, odkrywamy w nim prawdy, które były na wyciągnięcie ręki lub przypominamy sobie o tych, które zdążyły już obrosnąć kurzem. Szary domek to historia piękna, wzruszająca, pełna refleksji, która pobudzi wyobraźnię widza w każdym wieku.

Spektakl powstanie na podstawie książki, która została napisana i zilustrowana przez laureatki pierwszej edycji konkursu „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” oraz przy współudziale finansowym Jeronimo Martins Polska S.A. – właściciela marki Biedronka.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 maja 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
31 maja 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
01 czerwca 11:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Tlen NT

Tekst Iwana Wyrypajewa to opowieść o ludziach, mieszkających w niewielkim miasteczku – takim jak Słupsk… Ta historia, jeśli w ogóle o tradycyjnej narracji możemy tutaj mówić, mogłaby się przydarzyć zarówno w głębokiej Rosji, jak i gdzieś na Pomorzu.

Słupski "Tlen" jest muzyczną podróżą, sekwencją scen nacechowanych biblijną, starocerkiewną estetyką. Główny bohater, zanurzony w codzienności, zabija z potrzeby metafizycznych przeżyć. Poszukuje miłości, która pozwala mu oddychać. Spektakl jest przypowieścią o moralności, egzystencji i brutalnej rzeczywistości, zabierającej powietrze. Tutaj sacrum nieustannie miesza się z profanum, a czystość z brudem. Walka o tlen staje się głównym celem i swoistą obsesją Saszy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
11 maja 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
12 maja 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Wykrywacz kłamstw NT

W. Sigariew

Wykrywacz kłamstw"

 

Reżyseria: Dominik Nowak

Projekt scenografii: Barbara Guzik

Obsada: Bożena Borek, Igor Chmielnik, Krzysztof Kluzik.

 

Premiera 25 maja 2019 r. Mała Scena - Nowy Teatr w Słupsku

"Wykrywacz kłamstw" to przewrotna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą prowadzić do zguby. W szarym, poradzieckim mieszkaniu żyje małżeństwo w średnio zaawansowanym wieku – notorycznie przepijający wszystkie pieniądze Borys oraz histeryczna Nadia. Wszystko się zmienia, kiedy do akcji wkracza Hipnotyzer mający dowiedzieć się, gdzie gospodarz domu ukrył pieniądze. Brawurowe zwroty akcji i wybuchowa mieszanka temperamentów doprowadzają do zabawnej konkluzji, że być może warto jednak czasami budować życie na fundamencie iluzji... Sztuka Wasilija Sigariewa jest świetną pozycją repertuarową dla widzów, którzy cenią absurdalny humor, dynamikę i językową ekspresję. "Wykrywacz kłamstw" to klasyczna komedia, rozrywka na najwyższym poziomie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 maja 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
26 maja 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
01 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
02 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
14 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
15 czerwca 17:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
29 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY
30 czerwca 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
BILETY

Zemsta NT

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby” to najczęściej cytowany dwuwiersz z „Zemsty” – najchętniej grywanej komedii hrabiego Aleksandra Fredry. „Zemsta” to od pokoleń także żelazna pozycja w kanonie lektur polskiej szkoły. Nie bez powodu to utwór znakomicie napisany, odwołujący się do sarmackiej przeszłości, wciąż jeszcze żywej w obyczajowości współczesnych Polaków.
Aleksander Fredro pierwszą komedię napisał już w wieku 25 lat. Jego dorobek jest imponujący. Chętnie przyrównuje się go do francuskiego Moliera. O ile jednak Molier był wyrazicielem etosu mieszczaństwa z jego zaletami i wadami to Fredro jest nieodrodnym synem Polski szlacheckiej, piewcą jej tradycji i kultu staropolskiego obyczaju. Ale nie bezkrytycznym. Wyśmiewa także przywary polskiej szlachty, czego wyrazisty przykład znajdujemy właśnie w „Zemście”

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 maja 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY
16 maja 09:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena
BILETY

Związek otwarty NT

Kryzys w małżeństwie bywa niekiedy zabawny. Kryzys we włoskim małżeństwie jest po prostu komedią. Zazdrość, miłość, przywiązanie - wszystkie te uczucia zostaną wystawione na ciężką próbę kiedy ON zaproponuje zmianę ich małżeństwa w związek otwarty, a ONA – początkowo wrogo nastawiona – odnajdzie się w tej zmianie nad wyraz dobrze. Farsa napisana przez włoskiego laureata literackiej Nagrody Nobla Dario Fo, jego żonę Frankę Rame i ich syna Iacoba Fo jest przewrotną, przezabawną komedią. Ale jest także majstersztykiem dramaturgicznym: to teatr w teatrze, w którym poczesne miejsce zajmują bezpośredni kontakt i dialog z widzem.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 lutego 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów
24 lutego 18:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Mała Scena
brak biletów