Repertuar

Wieczór kawalerski NT

Robin Hawdon
"Wieczór kawalerski"
(Perfect Wedding)

Reżyseria: Paweł Pitera
Scenografia: Barbara Guzik
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Obsada: Bożena Borek, Monika Bubniak, Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta

Premiera 11.06.2021 r. Nowa Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pieknej, lecz... kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?
"Wieczór kawalerski" to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona, reżyseria specjalisty farsowej sceny Pawła Pitery, barwna scenografia Barbary Guzik oraz cały zespół Nowego Teatru w obsadzie gwarantują, że "Wieczór kawalerski" to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
17 grudnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet
18 grudnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet
19 grudnia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet
31 grudnia 21:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet
01 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet
02 stycznia 19:00 Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Nowa Sala kup bilet